اخبار ورزشیفوتبال

تراکتور زخم خورده و استقلال با انگیزه/شانس آبیها در تبریز کم نیست


پیشکسوت آبی پوشان گفت: دیدار استقلال و تراکتور را باید گُل بازیهای هفته نهم دانست. جایی که دو مدعی، یکی با انگیزه و یکی زخم خورده با هم دیدار می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، یکی از حساس ترین و جذاب ترین دیدارهای هفته نهم رقابتهای لیگ برتر در تبریز انجام می‌گیرد. جایی که تراکتور میزبان استقلال است تا جدال دو تیم مدعی با دو مربی خارجی را شاهد باشیم. 

در خصوص این بازی محمدرضا مهرانپور پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هر دو تیم با تفکرات خوب دو مربی خارجی شکل گرفته‌اند و روزهای خوبی را در فوتبال می‌گذرانند. تراکتور هفته گذشته شکست خورد تا برای این بازی زخم خورده باشد و استقلال با چند پیروزی متوالی از انگیزه و روحیه بالایی برخوردار است.

وی افزود: تقابل دو تیم همیشه و در همه تاریخ فوتبال ایران پر از جذابیت بوده و خیلی وقت‌ها پیش آمده که نتایج دور از ذهن و غیر قابل پیش بینی در این بازیها ثبت شده است. امیدوارم این بازی هم دور از هر گونه حاشیه‌ای باشد و تنها اتفاقات درون زمین تعیین کننده نتیجه بازی باشد و شاهد التهاب و حاشیه روی سکوها نباشیم.

مهران پور در خصوص مقایسه نفرات دو تیم گفت: هر دو تیم بازیکنان خوب و تاثیر گذار زیادی دارند. اما اگر در مقام مقایسه قرار بگیریم باید گفت بازیکنان تراکتور در مجموع باتجربه تر هستند. شجاعی، دژآگه و حاج صفی بازیکنانی هستند که شاید هر کدام شان به تنهایی بتوانند سرنوشت یک تیم را در یک فصل لیگ برتر مشخص کنند. به اینها اضافه کنید ستاره‌های ایرانی و خارجی مثل مظاهری، سوگیتا، میمبلا، رضا اسدی و خیلی‌های دیگر را. در مقابل تیم استقلال بازیکنان با انگیزه و جوانی دارد که می‌توانند در این بازی تاثیرگذار باشند.

پیشکسوت آبی پوشان اضافه کرد: استقلال چهار پنج بازی خیلی دشوار پیش رو دارد که این بازیها تکلیف این تیم را در نیم فصل و حتی شاید تا پایان فصل مشخص کند. امیدوارم کادر فنی و بازیکنان بتوانند از پس این بازیهای بزرگ و سرنوشت تعیین کن بر بیایند.

منبع خبر: سایت خبرگذاری مهر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن