اخبار ورزشیفوتبال

«کونته» در اندیشه تقویت «اینتر»/ هافبک بارسلونا در صدر لیست خرید


آنتونیو کونته برای تقویت اینتر بازیکنی از خط میانی بارسا را در صدر لیست خریدش قرار داده و از سران باشگاه خواسته هر طور شده او را به خدمت بگیرند.

به گزارش خبرگزاری مهر، آنتونیو کونته، سرمربی تیم فوتبال اینترمیلان ایتالیا، مشتاق جذب بازیکنانی از تیم فوتبال بارسلونا است. این بازیکنان ایوان راکیتیچ و آرتورو ویدال هستند. روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپرت البته خبر داده که گزینه اول سرمربی بزرگ ایتالیایی برای ماه ژانویه برخلاف تصورات ویدال است، نه راکیتیچ که از مدت‌ها قبل صحبت از پیوستن احتمالی‌اش به اینتر یا منچستریونایتد به میان بود.

سرمربی سابق چلسی درصدد است تیمش را در ماه ژانویه تقویت کند و ویدال که در زمان مربی‌گری در یووه با او کار کرده بود را بهترین گزینه برای تیمش می‌داند.

کونته به دنبال هافبکی فیزیکی و با قدرت دوندگی بالا است که بتواند به یک سوم دفاعی حریف نفوذ کند. او همچنین به دنبال جذب یک وینگ‌بک هم هست که طبق ادعای مطبوعات اولین گزینه‌اش برای این پست دارمیان است. بعد از این دو بازیکن او بازیکنی با مشخصات روملو لوکاکو برای خط حمله تیمش می‌خواهد.

هرچند اینتر آماده پرداخت مبالغ سنگین برای بازیکنان مد نظرش نیست و بیشتر تمایل دارد بازیکنان مد نظرش را به طور قرضی و با شرط خرید به خدمت گیرد.

اولین گزینه کونته البته ویدال است و از سران باشگاه خواسته هر طور شده او را برایش به خدمت گیرند. از آنجایی که ویدال گزینه چهارم ارنستو والورده برای استفاده در خط میانی بارسلونا است، بعید نیست که خیلی زود با پیوستن این بازیکن به اینتر موافقت شود.

منبع خبر: سایت خبرگذاری مهر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن