اخبار ورزشیورزش های رزمی

کاراته کاهای ایران رقبای خود را شناختند


مراسم قرعه کشی دومین دوره رقابتهای لیگ جهانی کاراته وان در سال ۲۰۲۰ برگزار شد و کاراته کاهای ایرانی حاضر در این مسابقات رقبای خود را شناختند.

به گزارش خبرنگار مهر، این دوره از مسابقات صبح فردا با حضور ۵۷۱ کاراته کا از ۸۵ کشور به میزبان امارات در شهر دبی آغاز می‌شود. مراسم قرعه کشی این رقابتها انجام شد و طی آن نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند.

برهمین اساس در کاتای انفرادی ۴۳ کاتارو حضور دارند کهمهسا افسانه در گروه یک با کاتاروهای اسپانیا، ایتالیا، تایلند، مقدونیه، بلاروس، اسلواکی، انگلستان، آلمان و کانادا همگروه است و فاطمه صادقی در گروه سه با نفراتی از مصر، اسپانیا، موزامبیک، ایتالیا، سوئد، اسلواکی، فرانسه، کره جنوبی و هنگ کنگ پیکار می‌کند.

۳۵ کاراته کا دروزن ۵۰- کیلوگرم به رقابت خواهند پرداخت که سارا بهمنیار بعد از یک دور استراحت به مصاف «نادیا گومز» از اسپانیا می‌رود و در صورت برتری با یکی از کاراته کاهای ایتالیا، اسلواکی یا فرانسه پیکار می‌کند.

طراوت خاکسار در وزن ۵۵- کیلوگرم که ۵۰ کاراته کا وزنکشی کرده‌اند، بعد از یک دور استراحت به دیدار برنده اسلواکی و مقدونیه می‌رود. در وزن ۶۱- کیلوگرم و در میان ۵۱ کاراته کا شیما آل سعدی دور نخست «کریستینا فررا» از اسپانیا را پیش رو دارد و در صورت برتری به دیدار نماینده فرانسه می‌رود. در همین وزن رزیتا علیپور دور نخست استراحت دارد و سپس با برنده اکراین و سوئد پیکار می‌کند.

حمیده عباسعلی در میان ۳۵ کاراته کای وزن ۶۸+ کیلوگرم دور نخست نماینده موزامبیک را پیش رو دارد و سپس با برنده سوئد و تایپه مبارزه می‌کند.

در کاتای انفرادی مردان ابوالفضل شهرجردی در گروه یک با کویت، آمریکا، ترکیه، اسلواکی، سوئیس، اسپانیا، ایتالیا، و متین زارع در گروه چهار با فرانسه، مصر، اسلواکی، آمریکا، ایتالیا، هنگ کنگ، ترکیه و اسپانیا همگروه هستند. این بخش ۴۳ کاتارو به روی تاتامی خواهند رفت.

در وزن ۶۷- کیلوگرم امیرمهدیزاده دور نخست «کامیلو» از شیلی را پیش رو دارد و در ادامه به دیدار «علی الساوی» از مصر می‌رود. در این وزن ۵۶ کاراته کا حضور دارند.

بهمن عسگری در وزن ۷۵- کیلوگرم که ۶۱ کاراته کا ثبت نام کرده‌اند، دور نخست استراحت دارد و سپس به دیدار برنده مبارزه آفریقای جنوبی و قزاقستان می‌رود. در همین وزن علی اصغر آسیابری در اولین مبارزه به مصاف «ایرن آکورت» از ترکیه می‌رود و در ادامه باید با «استانیسلاو هورنه» از اکراین، یکی از بهترین‌های جهان در این وزن مبارزه کند.

در میان ۴۹ کاراته کای وزن ۸۴- کیلوگرم تیم کشورمان سه نماینده دارد. کیوان بابان دور نخست باید با «آیخان مامیف» از آذربایجان پیکار کند و در صورت برتری به دیدار «یولداشف» از قزاقستان برود. ذبیح الله پورشیب دور نخست را قرعه استراحت پشت سر می‌گذارد و سپس «فردی والرا» از ونزوئلا را پیش رو دارد و در صورت برتری به دیدار یکی از کاراته کاهای عربستان، مونته نگرو یا مراکش می‌رود. مهدی خدابخشی ابتدا «ویلیام دینانته» از بلژیک را پیش رو دارد و سپس به مصاف «آنتوان ایساکوف» از بلاروس می‌رود.

در وزن ۸۴+ کیلوگرم مهدی عاشوری در اولین دیدار با «احمد الصفر» از مصر مبارزه می‌کند و سپس به دیدار برنده استرالیا و عربستان می‌رود. سجاد گنج زاده بعد از یک دور استراحت به مصاف «مارکوس مارتینز» از اسپانیا می‌رود و سپس با یکی از کاراته کاهای فرانسه، کرواسی یا شیلی مبارزه می‌کند. صالح اباذری دور نخست استراحت سپس به دیدار نماینده بلاروس می‌رود و سپس با یکی از کاراته کاهای ایتالیا، اسپانیا یا کوزو پیکار می‌کند. در این وزن هم ۴۷ کاراته کا وزنکشی کرده اند.

بر اساس برنامه اعلام شده فردا جمعه ۲۵ بهمن ماه در روز نخست مسابقات بخش کاتای انفرادی بانوان و کاتای تیمی مردان، مبارزات اوزان ۶۰-، ۶۷- و ۷۵- کیلوگرم مردان، اوزان ۵۰- و ۵۵- کیلوگرم بانوان و مبارزات جدول شانس مجدد انجام خواهد شد.

منبع خبر: سایت خبرگذاری مهر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن