اخبار ورزشیورزش های رزمی

عباسعلی: روند بهبودی زانوی مصدومم فراتر از تصور خودم است


کاراته کای المپیکی کشورمان گفت: روند بهبودی زانوی مصدومم فراتر از تصور خودم بوده است. شرایط فعلی دشواری های خاص خودش را دارد ولی به امید روزهای خوب این سختی ها را پشت سر می گذارم.

به گزارش خبرگزاری مهر، حمیده عباسعلی درباره وضعیت آسیب دیدگی‌اش اظهار داشت: در حال حاضر کارهای مربوط به فیزیوتراپی زانوی مصدومم را در آلمان انجام می‌دهم. خدا رو شکر روند خوبی را پشت سر می گذارم و پزشکان از جراحی انجام شده روی زانویم راضی هستند.

وی افزود: روند بهبودی زانوی مصدومم فراتر از تصور خودم بوده است. فکر می کردم شرایطم سخت تر این باشد. البته شرایط فعلی نیز دشواری های خاص خودش را دارد ولی به امید اتفاقات و روزهای خوب این سختی ها را پشت سر می گذارم.

کاراته کای المپیکی کشورمان در ادامه یادآور شد: با هماهنگی های صورت گرفته از سوی طباطبایی رییس فدراسیون و پزشک جراحم ، تا اواخر فردوردین ماه تمرینات فیزیوتراپی را در آلمان ادامه می دهم و سپس برای ادامه درمان به تهران برمی گردم.

عباسعلی خاطرنشان کرد: الان در آلمان تمرینات سنگین تر برای تقویت عضلات پایم را اغاز کرده ام. برای ادامه درمان در تهران نیز نیاز است که همچنان با پزشکم در آلمان هماهنگی های لازم را انجام دهم.

عباسعلی در پایان تصریح کرد: امیدوارم هرچه زودتر به شرایط ایده آل برسم و باز هم بتوانم برای کشورم در میادین پیش رو به میدان بروم.

منبع خبر: سایت خبرگذاری مهر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن