اخبار ورزشیفوتبال

باورتان نمی‌شود مسی بابت کرونا چقدر ضرر می‌کند!/ رونالدو به یوونتوس تخفیف داد

کاپیتان بارسلونا بیشترین ضرر مالی را در میان فوتبالیست‌های جهان به خاطر کرونا متحمل می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، اگر دستمزد بازیکنان فوتبال ۷۰ درصد کاهش پیدا کند، بیش از همه لیونل مسی کاپیتان بارسلونا ضرر خواهد کرد.

نشریه «دیلی‌میل» خبر داد، بارسایی‌ها برای کاهش حقوق‌شان با باشگاه‌شان به توافق رسیده‌اند، اما شاید قانونی تصویب شود که فوتبالیست‌ها مجبور شود از ۷۰ درصد قراردادشان چشم‌پوشی کنند. در این صورت لیونل مسی که ۵۰۰ هزار پوند در هفته حقوق می‌گیرد، دستمزدش با کاهش ۷۰ درصدی به ۱۵۰ هزار پوند خواهد رسید. در واقع این ضرر ماهانه یک میلیون و ۴۰۰ هزار پوند خواهد بود که با قیمت پوند حدود ۲۰ هزار تومان، رقم این زیان در ماه به حدود ۲۸ میلیارد تومان می‌رسد.

البته ضرر مسی فقط متوجه دستمزدش نشده و تعویق بازی‌ها بسیاری از درآمد‌های او از جمله اسپانسر و تبلیغات را هم کاهش داده است.

رونالدو به یوونتوس تخفیف داد

یوونتوسی‌ها راضی شده‌اند بخشی از حقوق‌شان را ببخشند تا باشگاه در این روزها تحت فشار نباشد.

رونالدو به‌خاطر کرونا به بانوی پیر تخفیف دادبه گزارش خبرورزشی، جورجو کیلینی کاپیتان یوونتوس به نمایندگی از هم‌تیمی‌هایش با مسئولان باشگاه یوونتوس برای کاهش دستمزد در روزهای تعطیلی کرونایی مذاکره کرد و در نهایت توافق بین طرفین صورت گرفت.

نشریه «توتو اسپورت» خبر داد، کیلینی مأمور شده رضایت بازیکنان را جلب کند و در مرحله اول هم با بوفون، رونالدو و بونوچی صحبت کرده است. رونالدو سالیانه ۳۱ میلیون یورو حقوق می‌گیرد که توافق کرده از این مبلغ، ۳,۸ میلیون یورو را به باشگاه ببخشد.

منبع خبر سایت سرپوش

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن