اخبار ورزشیفوتبال

اوضاع آشفته استقلال و سکوت محض وزارت ورزش/ فرهاد مجیدی در آستانه استعفا؟

باشگاه استقلال همچنان با مشکلات مدیریتی مواجه است و در این میان سکوت عجیب وزارت ورزش و جوانان بر ابهامات افزوده است.

به گزارش تسنیم، تعطیلی لیگ برتر فوتبال هم باعث نشد حاشیه‌های استقلال فروکش کند. حواشی این باشگاه نه تنها کم نشده که هر روز بیشتر هم می‌شود.

پس از اضافه شدن احمد سعادتمند به هیئت مدیره استقلال در روزهای پایانی سال ۹۸ این تصور به وجود آمد که به زودی حکم مدیرعاملی او صادر می‌شود و استقلال به آرامش نسبی می‌رسد اما این اتفاق رخ نداد. فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال دو بار به صورت رسمی به اتفاقات مدیریتی در این باشگاه واکنش نشان داده و به صورت رسمی و علنی از عبدالرضا موسوی عضو مستعفی هیئت مدیره استقلال حمایت کرد. انتقادهای مجیدی و کنایه‌های او نشان می‌داد کاملا مخالف حضور سعادتمند است و بازیکنان هم چنین موضعی گرفتند.

از سوی دیگر اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیئت مدیره استقلال که به دلیل ابتلا به کرونا در قرنطیه به سر می‌برد روز گذشته در مطلبی که رسانه رسمی استقلال منتشر کرد از موسوی خواست به استقلال برگردد در حالی که این موضوع با توجه به استعفای موسوی در حیطه اختیارات و وظایف وزارت ورزش است نه رئیس هیئت مدیره باشگاه.

با این وجود امروز خبرهای غیررسمی مبنی بر انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید منتشر شد. از سوی دیگر گفته شد خلیل‌زاده از سمتش استعفا کرده و موسوی هم تصمیمی برای بازگشت به استقلال ندارد.

همه این اتفاقات و حاشیه‌ها در حالی رقم می‌خورد که وزارت ورزش هیچ موضعی در قبال اتفاقات اخیر از خود نشان نداده و سکوت محض و عجیب این وزارتخانه بر حاشیه‌ها دامن زده است.

استقلال این روزها، شرایط بسیار بد و بحرانی دارد و مشخص نیست این باشگاه چه زمانی از این اوضاع آشفته نجات پیدا خواهد کرد.

شوک جدید به استقلال/ فرهاد مجیدی در آستانه استعفا؛ با سعادتمند نمی سازد!

منتظر اتفاقات جدید و جنجالی در باشگاه استقلال باشید.

به گزارش فوتبالی، در شرایطی که هنوز تکلیف مدیرعاملی استقلال به صورت رسمی اعلام نشده، فرهاد مجیدی با انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید استقلال مشکل دارد. او امروز در صفحه اینستاگرامش اگر چه اسمی از سعادتمند نیاورده اما نوشته:” استقلال بیشتر از هر زمانی به مدیران توانا و پولساز نیاز دارد، نه مدیرانی که بدون پشتوانه اقتصادی لازم و با تبلیغات و وعده‌های دروغ فقط وقت استقلال را هدر می‌دهند.”

طبیعی است که در این وضعیت شایعات عجیبی درباره استقلال مطرح شود. یکی از این شایعات، احتمال استعفای فرهاد مجیدی در صورت رسمی شدن مدیرعاملی سعادتمند است. فرهاد که طی این مدت نسبت به اتفاقات مدیریتی استقلال سکوت نکرده و در صفحاتش در فضای مجازی، واکنش نشان داده، حالا ممکن است با استعفایش تبدیل به اولین بحران مدیریتی احمد سعادتمند در استقلال شود.

دیگر شایعه‌ای که درباره استقلال مطرح شده، مصاحبه اسماعیل خلیل‌زاده است. رئیس هیات مدیره استقلال که بعد از انتشار خبر غیررسمی مدیرعاملی سعادتمند، از سمت خود استعفا داده، احتمالا به زودی در مصاحبه‌ای حرفهای زیادی درباره استقلال خواهد زد.

اتفاق دیگری که می‌تواند هواداران استقلال را نگران کند، واکنش بازیکنان به تغییرات جدید در تیم مدیریتی استقلال است. آنها امیدوار بودند با بازگشت موسوی، وضع مالی باشگاه بهتر شود و طبیعتا رقمی هم به حساب آنها واریز شود منتهی موسوی اعلام کرده در این شرایط برنامه‌ای برای همکاری با باشگاه استقلال ندارد. اتفاقی که قطعا باب میل بازیکنان نیست و این احتمال وجود دارد که آنها به صورت دسته جمعی و با انتشار یک نامه به اتفاقات جدید در باشگاهشان واکنش نشان دهند.

منبع خبر سایت سرپوش

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن