اخبار ورزشیفوتبال

مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از مرداد یا شهریور هم آغاز نمی‌شود؟

احتمالا مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از مرداد یا شهریور هم آغاز نخواهد شد.

منبع های موثق در کنفدراسیون فوتبال آسیا از احتمال عدم از سرگیری دیدارهای لیگ قهرمانان حتی تا ماه های آگوست و سپتامبر (مرداد و شهریور ماه) خبر می دهند.

به گزارش تسنیم و به نقل از روزنامه الرایه قطر، تکلیف AFC برای از سرگیری دیدارهای فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا (AFC Champions League) که در هفته دوم مرحله گروهی با همه گیری جهانی ویروس کرونا (corona) متوقف شد، هم چنان معلوم نیست.

مشکل کنفدراسیون فوتبال آسیا ( AFC ) مربوط به نحوه از سرگیری لیگ قهرمانان به صورت تجمیعی یا ادامه سیستم قبلی در ماه های آگوست یا سپتامبر(مرداد و شهریور ماه) نیست. هرچند این تاریخ های موردانتظار فدراسیون های فوتبال قاره آسیا است ولی کنفدراسیون فوتبال آسیا در وهله نخست منتظر مشخص شدن دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ از طرف فیفا است.

لیگ قهرمانان آسیا 2020,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان و جام ملت ها

روزنامه الرایه قطر سپس به نقل از منبع خبری درون کمیته مسابقات AFC نوشت: تعیین نشدن زمان برگزاری دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت های آسیا از سوی فیفا باعث شده AFC در موقعیت دشواری برای انتخاب زمان از سرگیری دیدارهای لیگ قهرمانان قرار بگیرد. طبق گزارش بعضی منابع خبری حتی احتمال عدم از سرگیری دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا تا ماه های آگوست و سپتامبر وجود دارد. تا هنگامی که فیفا تکلیف دیدارهای ملی را مشخص نکند AFC نمی تواند در مورد سرنوشت لیگ قهرمانان تصمیمی بگیرد.

منبع خبر سایت سرپوش

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن